poniedziałek, 26 czerwca 2017

Zgłoś się do zabawy w agenta!

Jeśli wśród was są jeszcze osoby, które chciałyby wziąć udział w organizowanej zabawie w agenta, zapraszam do przesyłania zgłoszeń. Jeśli nie wynikną nieprzewidziane okoliczności, jak trzęsienie ziemi czy epidemia cholery, zabawa powinna dojść do skutku, niemniej im nas będzie więcej (ale oczywiście bez przesady), tym lepiej.
Zachęcam zwłaszcza do zgłaszania się przedstawicielki płci pięknej. Ostateczny i nieprzekraczalny termin - 10 lipca. W zgłoszeniu koniecznie napiszcie, jaki termin wakacyjny wam odpowiada, a jaki dla was nie jest odpowiedni. Napiszcie też, w jakie miejsce w Polsce (miasto, region lub województwo) dojechalibyście, a do jakiego na pewno nie przyjedziecie.
Przesyłając zgłoszenia pamiętajcie, że:
1) Sami pokrywacie koszty noclegu (5 lub 6, w zależności od tego, kiedy dotrzecie na miejsce), wyżywienia, dojazdu i kilku zadań.
2) Każdy zgłaszający musi być pełnoletni
Innymi słowy - to sposób na spędzenie wakacji czy urlopu w inny sposób niż np. leżenie na plaży czy pluskanie się w wodzie.
Chętnych proszę o zgłaszanie się przez formularz kontaktowy (z boku bloga) lub profil na facebooku - link jest na blogu (rozwijane okienko facebooka). Chodzi o to, abym mógł odpowiedzieć na zgłoszenie oraz ewentualne pytania i omówić dodatkowe kwestie związane z zabawą.
Dokładny termin i miejsce poznają tylko ci, którzy wezmą udział w zabawie.

21 komentarzy:

 1. No nie jestem pełnoletnia...ale życzę udanej zabawy!

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciekawe czy będą piórkowe kolacje

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. Łukasz będzie przyrządzał uczestnikom kolację. Wino na każdą z nich już podobno zakupił.

   Usuń
 3. Wiadomo może już coś czy to będzie nagrywane ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Odpowiedzi na tego typu pytania będą udzielane... po zabawie :)

   Usuń
  2. Ja mam na to nadzieję, bo może jakieś media by podchwyciły temat i to by była okazja byście pokazali że wolicie starego Agenta, niż dzisiejszego z celebrytami ;)

   Usuń
 4. Może trochę nie w temacie,nie wiem w którym newsie to napisać więc napiszę w tym.W drugiej edycji Normalnego Agenta Aśka odpadła przed Dorotą.Dla mnie jest to bardzo dziwne przecież Aśka typowowała Bartka a Dorota Hankę przecież w następnym odcinku Roman który zaczął typować Bartka odpadł po Dorocie.Dziwi mnie mnie odpadnięcie Asi przed Dorotą,bo przecież Bartek miał dużo wspólnych cech z Mirkiem.

  Padały takie pytania jak"
  1.Czy agent jest kobietą czy mężczyzną ?
  2.W jakim przedziale wiekomy jest agent ? Bartek jest rok starszy od Mirka i byli w jednym przedziale.
  Padło nawet takie pytanie w którymś z odcinków.
  3.W której grupie był agent,gdy Hanka musiała przyporządkować każdego do danej grupy ? Wiadomo,że Bartek razem z Mirkiem i Asią był w grupie głupich i Asia nawet źle typując agenta dostała punkt.

  Jest to dla mnie bardzo dziwne,jaka jest wasza opinia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Myślę, że mogły zadecydować pytania dotyczące zdarzeń z dwóch ostatnich dni przed wyeliminowaniem (jeśli takie były). Przypomnę, że Hanka w paralotni była w grupie z agentem, Hanka, tak jak agent, spotkała się z bliską osobą, itp., itd. Możliwe też, że np. Dorota popełniła błąd na swoją korzyść lub Asia na niekorzyść w odpowiedziach. Możliwe też, że obydwie miały równą liczbę złych odpowiedzi, a zadecydował czas - bo np. w pytaniu: jako który leciał agent na paralotni obydwie pewnie typowały źle. W pytaniu: jak miała na imię bliska osoba agenta - obydwie odpowiedziały źle. A przytoczone pytania wyżej mogły po tym odcinku się nie pojawić...

   Usuń
  2. Analogiczna sytuacja mogła mieć miejsce w odcinku drugim kiedy Bartek nie wykonywał zadań z grupą a Hanka płynęła motorówką z Mirkiem i oboje w przeciwieństwie do niego poprawnie przeszli na linie. Dlatego osoby typujące Hankę zostały w grze a odpadła głosująca na Bartka Barbara

   Usuń
  3. Dzięki Łukasz i Anonimowy.Czytając wasze odpowiedzi rzeczywiście możecie mieć rację i trochę mi to rozjaśniliście.Byłem bardzo zdziwiony no bo 4 osoby które typowały Hankę czyli Jola,Wojtek,Beata i Darek wylecieli a Asia została.Pewnie to w dużej mierze dzięki cechom wspólnych Bartka i Mirka.Co do Joli nie jestem pewien czy w odcinku w którym odpadła typowała Hankę,bo ona tylko rozpaczała jak zgodziła się na współpracę z agentem ale w pierwszym odcinku ją typowała,więc zakładam,że typowała ją również w trzecim odcinku.Co do Basi wiem,że typowała Bartka w pierwszym odcinku,w drugim nie powiedziała kogo typuje,mogła zmienić typ,pozatym padło w drugim odcinku pytanie "Jakiej płci jest agent" ?

   Szkoda,że nie można poznać wszystkich pytań na teście.Znamy tylko te z TV.Rozmawiałem jakiś czas temu z Remkiem pytałem się czy mieli po programie możliwość wglądu do wyników testów z każdego odcinka kto jakich odpowiedzi udzielał itd.Powiedział mi,że nie.Szkoda bo ja na ich miejscu poprosiłbym realizotorów po programie żeby mnie i innym uczestnikom udostępnili wszystkie testy.Potwierdził,że Liwia prawie wyleciała w pierwszym odcinku i czas ją uratował i podczas kolacji w której odpadł Jurek osiągnął lepszy wynik od Liwii,to taka ciekawostka.

   Usuń
  4. Wojtek zdaje się typował Asię, gdy odpadł...

   Usuń
  5. Wojtek nie powiedział kogo typował w odcinku w którym odpadł.Chyba w drugim odcinku Asię typował a w pierwszym Hankę.

   Co do Liwii.To,że była zwolniona z odpowiadania na pytania nie oznaczało,że nie musiała pisać testu.Nie musiała go pisać ale może chciała.Iza która też miała zielone piórko od Remka pisała test bo widać jak siedziała przed laptopem.

   W każdym razie Remek powiedział mi,że w odcinku w którym odpadł Liwia odpowiadała na pytania i Jurek osiągnął lepszy wynik od niej.Nie wiem czy Remek brał udział w teście gdy on dostał zielone piórko.Swoją drogą miał dużo szczęścia bo gdyby nie to piórko to by wyleciał już w 8 odcinku a wtedy być może Kuba by wygrał pierwszą edycję.

   Anonimowy
   Ja bym powiedział,że to raczej był już półfinał.Remek odpadł jako ostatni.

   Usuń
 5. "podczas kolacji w której odpadł Jurek osiągnął lepszy wynik od Liwii,to taka ciekawostka" - nie rozumiem jak mógł mieć więcej punktów i odpaść?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może ja odpowiem: Podejrzewam, że... zabrakło przecinka: "podczas kolacji, w której odpadł, Jurek osiągnął lepszy wynik od Liwii" - a przypomnę, ze zaczyna się od "Potwierdził, że" (Remek)

   Usuń
  2. Dalej dziwne,bo przecież Liwia w ćwierćfinale była zwolniona z pisania testu - zdobyła immunitet

   Usuń
  3. Miała zielone piórko - ale czy aby na pewno nie pisała testu? To jest ciekawy temat... :)

   Usuń
  4. Rzeczywiście mogło być tak że pisała test - ale w wypadku gdy ma się już pewne zielone piórko mizantropii pissç test dla tak zwanej beki i zaznaczać byle co - w takim wypadku osiągnięcie wyższego wyniki niż Liwia trudne być nie mogło ;)

   Usuń
  5. A czy to nie jest tak, że osoba, która ma zielone piórko powinna 'zobaczyć' test, ponieważ takie same pytania pojawiają się w teście końcowym (i nie tylko) i byłoby nieuczciwe gdyby jedna osoba wiedziała czego się spodziewać, a druga nie?

   Usuń
 6. Witam. Zachęcam każdego z Was do obejrzenia w wolnej chwili dwóch sezonów Agenta zorganizowanego, zrealizowanego i wyprodukowanego wspólnymi siłami przez naszą polską młodzież. Sezon pierwszy jest krótszy, drugi dłuższy ale i tak przez wiele godzin można śledzić ciekawe zadania, nowe pomysły. Oczywiście można się czepiać wielu rzeczy, ale nie o to chodzi, ważne że komuś się chciało, ważne że pokazują innym że można. Odcinkom towarzyszy znana nam muzyka, wszystko jest na bazie oryginalnego formatu. Polecam wszystkim ten kanał na YouTube i po oglądnięciu skomentujcie: https://www.youtube.com/channel/UC-9-9KAPp1ObsgstCl3L5CA/videos Pozdrowienia i życzę Wam równie owocnej zabawy w Agenta a także udanej jej produkcji video, aby potem dobrze się to oglądało i by była radość zarówno po stronie Waszej jako uczestników i po drugiej stronie jako telewidzów. Pozdrawiam. R.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I właśnie o to chodzi ! Na to liczę, że pan Łukasz Santorek wraz z zawodnikami nam zapewni. Czyli że nie musi to być mistrzostwo świata na miarę Oscara, tylko coś na tyle na ile da się radę w amatorskich warunkach, a będące takim właśnie 'serialem'.
   Panie Łukaszu, liczymy na pana ;)

   A dla twórców tamtego "Agenta" oczywiście gratulacje za stworzenie czegoś własnego :)

   Usuń