W starych edycjach "Agenta", a konkretnie w pierwszym i drugim sezonie, w pewnym momencie uczestnicy mogli spotkać się ze swoimi bliskimi, ale działo się to pod pewnymi warunkami. Szansę na spotkanie kogoś bliskiego mieli także celebryci w czwartym sezonie "Agenta-Gwiazdy".






